Prudnik wygrywa w Kłodzku - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Doral
Dziś jest: niedziela, 8.09.2024 | Imieniny obchodzą: Maria, Nestor, Radosław

« powrótPrudnik wygrywa  w Kłodzku

Prudnik wygrywa w Kłodzku

01.02.2024 13:03 Ciekawe i zacięte spotkanie mieli okazję obejrzeć kibice zgromadzeni w kłodzkiej hali. Sporo wysiłku musiała włożyć faworyzowana Pogoń Prudnik w zwycięstwo 73 : 60.

Mimo problemów kadrowych nasza drużyna postawiła gościom trudne warunki gry. Od pierwszej kwarty pojedynek był wyrównany, po drugiej części gry goście prowadzili 4 pkt. W kwarcie trzeciej nadal trwała walka punkt za punkt. Lepiej trudy pojedynku wytrzymali jednak prudniczanie, którzy wykorzystali ubytek sił w naszej ekipie. Konsekwentnie budując przewagę odskoczyli w efekcie na 13 pkt., głównie dzięki dobrej postawie swoich najbardziej doświadczonych zawodników .

Zetkama Doral Nysa Kłodzko  - Pogoń Prudnik 73 : 60 ( 21 : 22, 12 ; 15, 16 : 16, 11 : 20 )

Punktowali : Makarczuk 15 (1×3), Wojciechowski 10, Niziński 10 (2×3), Barycza 9, Bernecki 8, Szymański 8 (1×3), Szafarski 0, Zenner, Wojda, Tkaczyk, Ptaszyński DNP